AKS TENTE BRANDA SİSTEMLERİ

Biz Kimiz?

AKS Tente 2000'li yıllarda İzmir Menemen de faaliyetlerine başlamış sektörün öncü ve köklü kuruluşlarından biridir. Faaliyetleri arasında Tente, Branda, Pergole, Şemsiye, Çadır, Yelken vb malzemeler ile kaliten asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Yaptığımız projelerde çağımızın yeniliklerinden olan teknolojiden de faydalanarak iş öncesi projetanıtımı yapılarak müşteriye ön bilgi verilir. Digital ortamda işin oluşumunu gören müşteri onay sonrası uygulama aşamasına geçilir.

Uygulamasını yaptığımız işin garantörlüğünü yapıyoruz. Bölgemiz itabariyle yazlık bölgelerdeki Otel, Yazlık, Plaj vs işletmeler ile kurumsal çalışıyoruz.

Neden Biz?

Aks Tente, Yılların verdiği tecrübe ve memnun müşteri portföyümüzü de arkamıza alarak bölge firmalar arasında en çok tercih edlien firma konumunu kazandık.Buı sayede firmamızın referans politikası ile birlikte kaliteli ürün kullanmaktan kaçınmadan uzman ekibimizle çalışmalarınıza devam etmekteyiz.

Yaptığımız işlerde kalitenin yanında estetik ve şıklığa da özen göstererek sizlerin göz zevkin hitap eden çalışmlara yapıyoruz. Kısacası Aks Tente bir gün değil hergün yanınızda.

AKS TENTE

KALİTELİ MALZEME

AKS TENTE

UZMAN KADRO

AKS TENTE

MEMNUN MÜŞTERİ

AKS TENTE

GARANTİLİ İŞÇİLİK